Rehber

WordPress Haber Teması Önerileri

Merhabalar tema vadi okuyucuları. Gerek kullanım kolaylığı gerek tema seçeneklerinin fazlalığı ile kullanıcıların gözbebeği olan wordpress ile bir çok alanda olduğu gibi haber sitelerinizi de hazırlayabilir ve sizlerde yayın hayatınıza başlayabilirsiniz.

Biz de haber sitesi oluşturmak için kullanıcılarımıza yardımcı olabilecek en iyi wordpress haber temalarını derledik ve bir araya getirdik. Bu temalar sayesinde dilediğiniz haber sitesine kavuşacaksınız.

Flow News – Magazine and Blog WordPress Theme

30 Farklı demo seçeneği ile göze hitap eden ve yorucu olmayan tasarımı ile dikkatleri üstüne çeken Flow News bileşenleri ile birlikte haber siteleriniz için güzel bir tema adayı. Basir bir yapıda haber sitesi oluşturacaksanız Flow Newsi hiç şüpheye düşmeden tercih edebilirsiniz.

Satın alma linki;

https://www.temazoom.com/product/flow-news-magazine-and-blog-wordpress-theme/

Flex Mag – Responsive WordPress News Theme

Son zamanlarda bir çok wordpress kullanıcısının tercih ettiği Flex Mag teması +4500 üstünde satış üst sıralarda yer alıyor. Beyaz renklerin yoğun olduğu temada haberleriniz bölüm bölüm ayrılıyor ve kullanıcıya okuma keyfi sağlıyor. Biz de tema vadi ekibi olarak bu temaya 10 üzerinden 7 puan veriyoruz.

Satın alma linki;

https://www.temazoom.com/product/flex-mag-responsive-wordpress-news-theme/

Newsmag – News Magazine Newspaper

15 demosu bulunan Newsmag temasının en beğenilen özelliği sadelikten yana olması. Kayan manşet bölümü, slideri ve haber bölümleri gayet sade ve anlaşılır. Ayrıca bu temanın adsense reklamlarınız için çok verimli olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. WordPress haber teması konusunda gayet başarılı bir iş çıkarmışlar ve biz de tema vadi ekibi olarak bu temaya 10 üzerinden 8 puan veriyoruz.

Satın alma linki;

https://www.temazoom.com/product/newsmag-news-magazine-newspaper/

Jarida – Responsive WordPress News, Magazine, Blog

Jarida sayamayacağımız kadar çok özelliği bünyesinde bulunduran övülmeyi oldukça hak eden, sadeliği kullanım rahatlığı ve fonksiyonelliği ile öne çıkan bu temayı gerçekten sizde çok seveceksiniz. 8000 üzerinde satış yapmış olan Jaridayı belli ki bizim sevdiğimiz kadar site sahipleri de sevmiş ve sahiplenmiş durumda. Eğer bir haber veya magazin sitesi açacaksanız bu temayı kesinlikle gözden geçirmenizi diliyor ve tema vadi ekibi olarak bu temaya tam olarak 10 üzerinden 9 puan veriyoruz!

Satın alma linki;

https://www.temazoom.com/product/jarida-responsive-wordpress-news-magazine-blog/

Sahifa Theme | Responsive News Magazine Blog Theme

WordPress haber teması deyince kesinlike aklımıza gelen ilk seçenek işte karşınızda Sahifa Theme. Satış rekorları kırmış bu tema gerçekten tam bir kullanıcı dostu. O kadar rahat bir kullanıma ve arayüze sahip ki hiç zorlanmadan tam manası ile istediğiniz sayfaları oluşturabilecek ve dilediğiniz düzenlemeleri yapabileceksiniz. Bir haber sitesinde olması gereken tüm özellikler var. Bu muhteşem tema karşısında saygı ile ayağa kalkıyor ve tema vadi ekibi olarak 10 üzerinden 10 puan veriyoruz!

Satın alma linki;

https://www.temazoom.com/product/sahifa-theme-responsive-news-magazine-blog-theme/

JNews Theme Newspaper Magazine Blog AMP Theme

Son olarak sizlere JNews haber temasından bahsetmek istiyoruz. Bizce bu temanın en önemli özelliği demo seçenekleri. Bir çok demo seçeneği bulunan Jnews temasında dilediğiniz demoyu kurup üzerinde düzenlemeler yaparak istediğiniz görünüme ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca bu temada sadece haber demoları değil bir çok seçenek bulunuyor. Ayrıca temiz ve yorucu olmayan kodlaması sayesinde sitenizin speed test değerleri çok yüksek rakamlara ulaşıyor. Biz bu temaya tema vadi ekibi olarak 8 puan veriyoruz.

Satın alma linki;

https://www.temazoom.com/product/jnews-theme-6-5-4-newspaper-magazine-blog-amp-theme/

Her kategoride olduğu gibi WordPress haber teması konusunda da tema vadi sizler için en uygun seçenekleri buluyor ve hizmetinize sunuyor. Aklınızda bir fikir oluşturması için oluşturulan bu listeye bağlı kalmayın ve sitemizde bulunan tam +1000 premium temanın tadını çıkartın!

One thought on “WordPress Haber Teması Önerileri

  1. Başkak dedi ki:

    senelerdir Colormag temasını kullanıyorum. Bazen sıkıldığımı düşünerek değişiklik yapma konusunda hevesleniyorum. Öneri arşiviniz için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir