GENEL SORULAR

GPL Lisansı ile birlikte satılan tüm tema ve eklentilerimiz dilediğiniz sayıda sitenizde kullanabilirsiniz. Bununla ilgili herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Web sitemizde bulunan tüm tema ve eklentiler GPL lisansı ile temin edilen orjinal dosyalardır. GPL lisansı sayesinde aradan teknik destek vb formülleri toplam ücretten çıkarttığımızda sizlere temaların dağıtımını olabildiğince uygun fiyattan sağlayabiliyoruz.

Evet. TemaZoom.com üzerinde bulunan tüm tema ve eklentiler GPL lisanslı orjinal dosyalardır.

Hayır. Tema ve eklentiler lisans kodu ile beraber satılmamaktadır.

Tema ve eklentilerde yapılan tüm güncellemeler sitemize eklenmektedir. Daha önce satın almış olduğunuz bir tema ve eklenti için tekrar ücret ödemeden bu güncellemeleri indirebilirsiniz.

Güncelleme bulunan ve gözümüzden kaçan tema veya eklenti için ürün sayfasından güncelleme talep et butonu ile bizlere haber verebilir ve en kısa sürede güncellenmesini bekleyebilirsiniz.

Eğer satın almış olduğunuz tema ve eklentiler ile ilgili güncelleme mevcut ise web sitemizden yeni sürümünü indirebilir ve eski eklenti ve temalarınızı yeni sürümü ile değiştirebilirsiniz. Nasıl güncellenir ?

Lisans anahtarı tema ve eklentilerin otomatik olarak güncelleştirme yapmasına ve premium destek almanıza olanak tanır. temazoom tüm ürünlerin güncellemelerini takip etmekte ve sitemizde her ürünü güncellemektedir.

Ayrıca güncellenen ürünler ile ilgili tarafınıza mail iletilmektedir.

Sitemiz üzerinden almış olduğunuz bu eklenti “PREMİUM” sürümdür. Almış olduğunuz eklentide tüm premium işlevlerini kullanabilirsiniz. Lisans anahtarı sadece otomatik güncelleme anahtarını açmak içindir.

Hayır. Bu tarz programlar kısa süre içerisinde sunuculara çok fazla istek gönderir ve çoklu bağlantılar oluşturur. Bu nedenle oluşturulan her bağlantı bir indirme olarak sayılır ve premium üyeliklerde günlük indirme limitinizin dolmasına yol açar.

ÜYELİK VE DİĞER SORULAR

TemaZoom.com’ a üye olmanız sadece 2 dakikanızı alır. Kayıt Ol sayfasına girip detaylı bilgileri doldurup hemen üyelik işlemini başlatabilirsiniz.

TemaZoom.com da satılan premium üyelikler ile sınırsız indirme hakkına sahip olduğunuzdan dolayı, Satın almış olduğunuz premium üyelikler iptal edilemez ve ücret talebinde bulunulamaz.

Taleplerinize en geç 36 saat içerisinde cevap verilmektedir.

Pazar günleri bu süreye dahil değildir.

Arşivimizde bulunmayan tema ve eklentiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gelen talepler doğrultusunda bir sonraki ay arşivimize belirtilen tema ve eklentileri eklemeye çalışacağız.

Geliştiriciler, kolay güncelleme yapmak ve teknik destek sunabilmek için ürün kayıt kodu sunar. Genellikle Tema/eklentiyi kullanmak için ürün kayıt koduna ihtiyacınız yoktur. Güncelleme yapmak istediğiniz zaman tema/eklentileri ürün kayıt koduyla değil manuel olarak güncelleyin.

Satın almış olduğunuz tema ve eklentileri, demo sayfalarını teknik ekibimiz ücreti ile birlikte kurulum yapmaktadır.

İş tamamlanma süresi 1-3 gün arasıdır. Kurulum desteği satın al sayfasından ulaşabilirsiniz.

TemaZoom.com da  sunulan tüm tema ve eklentiler GPL lisansı altında sunulur. Telif hakkı ihlali yok denecek kadar azdır. Sitelerde yer alan tema, eklenti ve demolar 3. taraf desteği bulunmadan sunulur. Adı geçen şirket ve ürünler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Yine de böyle bir durum olduğunu düşünüyorsanız bizler ile iletişime geç sayfasından irtibata geçebilirsiniz.

 

Ürün dosyaları ile ilgili herhangi bir problem olması durumunda dosyalar tarafımızdan kontrol edilerek tekrar tarafınıza iletilir. Dosya kaynaklı bir problemin devam etmesi durumunda ücret tarafınıza iade edilir. Ürünlerimizi belirttiğimiz gibi lisans anahtarları olmadan satmaktayız. Bu konu ile ilgili iade kabul edilmemektedir.

Premium üyeliklerin ile iptal ve iade işlemi bulunmamaktadır. Üyeliğinizi süre tamamlanana kadar kullanabilirsiniz.

Sitemizden indirmiş olduğunuz bazı temalarda dökümantasyon vb dosyalar olduğu için temanın zip dosyasını çıkartıp yüklemeniz gerekmektedir.

İndirmiş olduğunuz dosyalarda diğer dosyalar olduğu için yüklerden bu hatayı alıyor olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular sayfasında bulunmayan sorularınız ve talepleriniz için bizlere İletişime Geç sayfasından ulaşabilirsiniz.

This is affordable-papers.net the only certain method of making sure that you will find the appropriate output in the stated research paper writing support.